ZESPÓŁ

Nasz zespół to  grupa profesjonalistów z wieloletnim stażem.

Krótka charakterystyka osób wchodzących w skład naszego zespołu znajduje się poniżej.

Łukasz Kulka – Współzałożyciel firmy. W latach 2009-2018  na stanowiskach menadżerskich w spółkach związanych z  Grupą Getin Holding w Polsce i na Białorusi (m.in. Dyrektor Finansowy i Prezes Getin International S.A., Dyrektor ds. Wsparcia Finansowego Spółek Zależnych w Getin Holding S.A. , Członek Rady Nadzorczej Idea Bank Białoruś). W latach 2010-2011 związany z Casus Finanse S.A ( obecnie Lindorff S.A.)  jako Dyrektor Finansowy. W latach 2006-2009 pracował w Eurobank S.A. na jako specjalista i kierownik zespołu. Laureat konkursu Grasz o Staż w 2001 roku. Absolwent studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Informatyka. W firmie odpowiada za obsługę spraw związanych z odszkodowaniami  na etapie polubownym, obsługę spraw związanych z nieruchomościami oraz doradztwem w zakresie finansów.

Profil linked in – znajdziesz tu
CV – możesz pobrać tu

Dorota  Kulka – Współzałożyciel firmy. W latach 2016-2018 współpraca m.in. z Sente Systemy Informatyczne jako menadżer odpowiedzialny z obszar HR. W latach 2012-2016 analogiczna rola w  Objectivity Bespoke Software Specjalist. W latach 1999-2011  na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, m.in. w Take It, People, Eurobank, Randstadt, Kruk S.A.  Absolwentka  studiów podyplomowych oraz  magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Inżynierii Ekonomicznej Przemysłu. W firmie odpowiada za doradztwo w obszarze HR.

Profil linked in – znajdziesz tu

Piotr PezdaWspółpracownik w obszarze Kontrolingu. Doświadczanie w finansach zdobywał w Eurobanku, Casus Finanse, Getback, Cross Finanse na stanowiskach od specjalisty , lidera do dyrektora. Posiada ponad 15 lat doświadczania w obszarze analiz i kontrolingu.

CV – możesz pobrać tu

Jakub IwanowWspółpracownik w obszarze Kontrolingu. Doświadczanie w finansach zdobywał w Casus Finanse, Skuzar , Midroc Aluchrom na stanowiskach od specjalisty , kontrolera finansowego do członka zarządu . Posiada ponad 10 lat doświadczania w obszarze analiz i kontrolingu.

CV – możesz pobrać tu

Wojciech Basiewicz – Współpracownik w obszarze odszkodowań za loty Współzałożyciel Kancelarii Radców Prawnych Basiewicz&Kasprzyk , radca prawny, wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, nr wpisu WR – 2167. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, na kierunku Administracja ze specjalizacją Administracja Publiczna (2004). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Prawo (2007). Ukończył aplikację radcowską, przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu (2011). Doświadczenie zawodowe zdobywał, w renomowanych wrocławskich kancelariach, specjalizując się m.in. procesach sądowych w sprawach gospodarczych, obsłudze bankowych portfeli wierzytelności, due diligence (2006 – 2009). W ostatnich latach kierował zespołem prawnym jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce (2009 – 2014). W 2011 r. założył kancelarię prawną BW Lawyers, świadcząc usługi prawne dla przedsiębiorców, w szczególności spółek kapitałowych, oferując wsparcie w bieżącej działalności, postępowaniach rejestrowych oraz optymalizacji podatkowej. Od 2018 roku współzałożyciel Kancelarii Radców Prawnych Basiewicz&Kasprzyk. Kancelaria reprezentuje klientów w sporach sądowych i przed organami administracji publicznej. Kancelaria współpracuje z nami i jest dedykowana do obsługi spraw w postępowaniu administracyjnym i sądowym.

Anna Ciepły – Współpracownik w obszarze odszkodowań za loty. Asystent Radcy Prawnego w Kancelarii Radców Prawnych Basiewicz&Kasprzyk .Kancelaria współpracuje z nami  i jest dedykowana do obsługi spraw w postępowaniu administracyjnym i sądowym.